Sık Sorulan Sorular

Otomatik kapı sistemleri için sık sorulan sorular ve cevapları

Bu kumanda benim sistemime uygunmudur ?

Kumandalar ve uyum meselesi hakkında açıklama yapmak gerekirse şöyle anlatabiliriz, herhangi bir markanın kumandası, sadece kendi kumanda alıcısı ile çalışmaktadır. Yani Nice marka bir kumanda alırsanız, sadece Nice ürünlerinde yada Nice alıcı ilave edilmiş ürünlerde çalıştırabilirsiniz. Bunun dışındaki ürünlerde çalışması mümkün değildir. Bu aynı şekilde diğer markalar içinde geçerlidir.

İki motor arasındaki fark nedir ?

Sistemimizde yer  alan ürün karşılaştırma sistemini kullanarak ürün özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ürünleriniz orjinal mi ?

Ürünlerimiz kesinlikle orijinal ürünlerdir. Sattığımız birçok markanın onaylı bölge bayisi olarak sahte ve çin malı ürün satmamız zaten mümkün değildir. Piyasada bir çok ünlü markaların motorlarının içinde ki elektronik kartları çıkartıp çin malı kart takmaktadırlar daha fazla para kazanmak için bu gibi durumlarda sadece güvendiğiniz firmalardan alışveriş yapmalısınız.

Ürünü satın aldıktan sonra sizlerden yardım alabilirmiyim ?

Ürünü teslim alma, iade yada diğer sorunlarda satış birimimiz ile, bağlantı, kurulum ve diğer tüm teknik detaylar için ise teknik birimimiz ile detaylıca görüşüp, destek alabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde arama ve Whatsapp yolu ile tam destek sağlamaktayız.

Garanti süreci nasıl işlemekte ?

Ürün sayfalarında incelediğiniz ürünün garanti süreleri yazmaktadır, fakat bu süreçler bizim tarafımızdan verilen garanti değil, distribütör firma yani markanın Türkiye dağıtıcısı tarafından verilen garanti süreleridir. Ürünün montajlandığı alana gelip teknik servis şeklinde işleyen bir garanti değildir. Arıza durumunda incelenmek üzere arızalı parça distribütör firmaya gönderilir ve uygun görüldüğü takdirde yerine yenisi yada tamir olmuş parça geri gönderilir. Ürünü bizden satın aldığınız ve faturası kesildiği an garantisi başlamaktadır. Ayrıca küçük arızalarda direkt olarak distribütör firma yerine bazı durumlarda bizim tarafımızdan da çözüm üretilebilmektedir.

Satın almış olduğum motorun montajını nasıl yaptırabilirim ?

Şunu unutmamalısınız ki montaj en önemli konudur. Ürün nekadar kaliteli olursa olsun kurulum ve yanlış programlama olursa ürün anında bozulabilir,motor içinde parçalar kırılabilir veya en kötüsü bir insana zarar verebilir. Bu gibi  sorunlarla uğraşmamak için Ekapi.com.tr müşteri hizmelerini arayarak montaj talep edebilirsiniz .Montaj hizmetimiz sadece belirli şehirlerde bulunmaktadır. İletişim : .0850 305 52 74

Yardıma mı ihtiyacınız var? İletişime Geçin